ESI GO UP ќесички, 16 ќесчки :: ПЗУ Аптека Виа Фарм
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
ESI GO UP ќесички, 16 ќесчки


  • Шифра: 0016026
  • Производител: ESI
595 ден.

ESI GO UP ќесички, 16 ќесчки.

ESI Go Up е додаток во исхраната базиран на амино киселините Л-Аргинин и Л-Карнитин, со магнезиум, кој помага да се намали заморот, нормалното функционирање на нервниот систем, нормалниот метаболизам на енергетската и нормалната синтеза на протеини и мускулната функција.

Исто така, содржи цинк придонесува за нормална когнитивна функција и синтеза на протеини.


Начин на употреба:

1-2 џебни пијалоци дневно. Не ја надминувајте препорачаната дневна доза.

Да се чува подалеку од дофат на деца под 3 години.

Додатоците во исхраната не се наменети за разновидна исхрана и здрав начин на живот.

За бремени жени се препорачува консултација со лекар.

Да се чува на ладно и суво место, подалеку од извори на топлина.

ESI

ESI