LA ROCHE-POSAY ROSELIAC UV RICH хидратантна нега против црвенило 40ml :: ПЗУ Аптека Виа Фарм
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
LA ROCHE-POSAY ROSELIAC UV RICH хидратантна нега против црвенило 40ml


  • Шифра: 1000292
  • Производител: La Roche-Posay
1.510 ден.

LA ROCHE-POSAY ROSELIAC UV RICH хидратантна нега против црвенило 40ml.

Хидратантна нега против црвенило која ја зајакнува кожата. Долготрајно ја неутрализира причината за црвенило и интензивно ја смирува кожата. Наменето за сува и многу сува реактивна кожа. Заститен фактор SPF15.

Употреба:

Нанесете секојдневно на цело лице. Избегнувајте го пределот околу очите.

La Roche-Posay

La Roche-Posay