MEMObiol капсули, 30 капсули :: ПЗУ Аптека Виа Фарм
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
MEMObiol капсули, 30 капсули


  • Шифра: 0021127
  • Производител: MedEq
1.270 ден.

Memobiol е комплетна формула специјално развиена за да ги задоволи потребите за хранливи материи кои се важни за развојот и одржувањето на мозокот и централниот нервен систем.

Употреба:

Една капсула на ден со оброк.

MedEq

MedEq