WELEDA Baby смирувачка купка од невен за деца 200ml :: ПЗУ Аптека Виа Фарм
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
WELEDA Baby смирувачка купка од невен за деца 200ml


  • Шифра: 0030436
  • Производител: WELEDA
942 ден.

WELEDA Baby смирувачка купка од невен за деца 200ml.

Го смирува и релаксира вашето дете после активниот ден.

Драгоцени природни екстракти. Купката од невен нежно ја чисти, негува и овозможува здрав развој на младата кожа.

Употреба Во кадичка со топла вода додадете 2-3 капки од купката.


ВИА ФАРМ ВО СЛУЖБА НА ВАШЕТО ЗДРАВЈЕ!WELEDA

WELEDA