You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Пон. - Пет. 10 - 20, Сабота 10 - 14 389-(0)-46-288-228

NOW Vitamin D3 1000 IU меки капсули

  • Брендови NOW
  • Шифра на производ: 018060
  • Достапност: На залиха
695ДЕН.
Тагови: VitaminD3, 1000, капсули

Vitamin D3 1000 IU меки капсули,180 меки капсули.

Пред употребата на лекот внимателно прочитајте го упатството!
За ризикот и несаканите дејства советувајте се со лекар или фармацевт.

0
Напишете коментар или оценка
Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha