You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Пон. - Пет. 10 - 20, Сабота 10 - 14 389-(0)-46-288-228

ROC PRO-CORRECT FLUID корективен флуид против брчки

  • Брендови RoC
  • Шифра на производ: 019003
  • Достапност: На залиха
1,935ДЕН. 1,451ДЕН.
  • days
  • hours
  • min
  • sec

ROC PRO-CORRECT FLUID корективен флуид против брчки 40ml.

*Прилагоден на потребите на комбинирана кожа со докажана толеранција за сите останати типови на кожа.

*Идеален како ноќна нега.

*Фините линии и брчките се видливо намалени,текстурата на кожата е подобрена,тенот е осветлен.После 8 недели длабоките брчки видливо се намалени.Со континуирана употреба кожата е подмладена.


0
Напишете коментар или оценка
Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha