You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Пон. - Пет. 10 - 20, Сабота 10 - 14 389-(0)-46-288-228

ROC HYDRA+24h COMFORT LIGHT хидратантен крем за нормална и комбинирана кожа

  • Брендови RoC
  • Шифра на производ: 019629
  • Достапност: На залиха
1,190ДЕН. 892ДЕН.
  • days
  • hours
  • min
  • sec

ROC HYDRA+24h COMFORT LIGHT хидратантен крем за нормална и комбинирана кожа 40ml.

*Ја подобрува хидратацијата на кожата.

*Ги обновува резрвите на хранливите материи.

0
Напишете коментар или оценка
Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha