Linola крем за лице 50ml :: ПЗУ Аптека Виа Фарм
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Linola крем за лице 50ml


  • Шифра: 1005051
  • Производител: DR.WOLFF
845 ден.

Linola крем за лице 50ml.

Хидратантниот крем за лице со својата специјална формулација богата со линолеинска киселина, наменет е за секојдневна нега и заштита на сува, осетлива кожа и кожа склона на иритации. Високата содржина на липиди формира филм кој ја штити кожата од понатамошно сушење, го нормализира нивото на влага и липиди во кожата и потпомага во обновување на природната заштитна функција на кожата.УПОТРЕБА: Погоден е за секојдневна употреба. Се нанесува неколку пати во денот со лесно втривање.

DR.WOLFF

DR.WOLFF