Eucerin SUN PROTECTION SPF50+ HYDRO флуид за лице 50ml :: ПЗУ Аптека Виа Фарм
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Eucerin SUN PROTECTION SPF50+ HYDRO флуид за лице 50ml


  • Шифра: 1001274
  • Производител: Eucerin
1.215 ден.

Eucerin SUN PROTECTION SPF50+ HYDRO флуид за лице 50ml.

Многу висока УВ заштита.
За секој тип на кожа.
Брзо се апсорбира, не е масен и не е леплив.
Невидлива заштита.
Погоден за секојдневна употреба.
Некомедоген.
Со дискретен мирис.
Погоден за чувствителната зона околу очите.


Eucerin

Eucerin