LA ROCHE-POSAY EFFACLAR ПРОМОТИВЕН ПАКЕТ :: ПЗУ Аптека Виа Фарм
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
LA ROCHE-POSAY EFFACLAR ПРОМОТИВЕН ПАКЕТ


  • Шифра: 1005508
  • Производител: La Roche-Posay
2.275 ден.

LA ROCHE-POSAY EFFACLAR ПРОМОТИВЕН ПАКЕТ.

Сетот содржи:

1. LA ROCHE-POSAY EFFACLAR H ISO-BIOME смирувачка крема за чистење на лице 200ml X 2

Смирувачка крема за чистење, против неправилности за лице и тело.

Тестирано на масна кожа која е ослабена со третмани кои ја сушат кожата Со термална вода La Roche Posay Нежно ја чисти кожата и овозможува хидрираност во текот на 24 часа. Ја штити кожата од исушувачки ефект на чистење. Некомедогена формула.

Иновација: Aqua Posae Philiformis, единствена пробиотичка био маса од La Roche Posay - а позната по особини за зајакнување на бариерата на кожата, дел е од нежна формула која има физиолошка pH вредност.

La Roche-Posay

La Roche-Posay