BIODERMA Photoderm Spray invisible SPF30 300ml :: ПЗУ Аптека Виа Фарм
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
BIODERMA Photoderm Spray invisible SPF30 300ml


  • Шифра: 1005191
  • Производител: BIODERMA
1.745 ден.

BIODERMA Photoderm Spray invisible SPF30 300ml.

Овозможува многу висока УВА/УВБ заштита од штетното дејство на сонцето (изгореници, сончева нетолерантност итн.). Ги активира природните одбранбени механизми на кожата и обезбедува двојна заштита со помош на SUN ACTIVE DEFENSIVE™ патентот.

Водоотпорно. Мазна текстура. Безбојно после апликација и не остава мрсни и бели траги. Без парфем. Фотостабилно. Некомедогено. За лице и тело.


BIODERMA

BIODERMA