BIODERMA Photoderm Brume invisible SPF50+ 150ml :: ПЗУ Аптека Виа Фарм
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
BIODERMA Photoderm Brume invisible SPF50+ 150ml


  • Шифра: 1005189
  • Производител: BIODERMA
1.150 ден.

BIODERMA Photoderm Brume invisible SPF50+ 150ml.

Спреј за тело со заштитен фактор СПФ30, транспарентен, не остава мрсни и бели траги и не лепи. Го содржи заштитниот CELLULAR PROTECTION патент кој ги штити клетките од оксидативен стрес благодарение на антиоксидативното дејство на витамин Е. Отпорен е на вода и песок.

 Се прска на телото при изложување на сонце, а пред да се нанесе на лице се прска на рацете. За лице и тело.

BIODERMA

BIODERMA