RILASTIL SUN SYSTEM ПРОМОТИВЕН СЕТ :: ПЗУ Аптека Виа Фарм
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
RILASTIL SUN SYSTEM ПРОМОТИВЕН СЕТ


  • Шифра: 1005005
  • Производител: RILASTIL
1.856 ден.

RILASTIL SUN SYSTEM ПРОМОТИВЕН СЕТ.

Сетот содржи:

1. RILASTIL SUN SYSTEM VAPO SPF50+ спреј 200ml.

Емулзија за тело со лесна текстура и која лесно се апсорбира. Нанесете рамномерно по телото 30 минути пред изложување на сонце.

2, RILASTIL SUN SYSTEM спреј за после сончање.

Хидрирачки навлажнувачки спреј за после сончање. Ја одржува кожата здрава и еластична.

RILASTIL

RILASTIL