Carvaxyl капсули, 30 капсули :: ПЗУ Аптека Виа Фарм
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Carvaxyl капсули, 30 капсули


  • Шифра: 0012499
980 ден.

Carvaxyl капсули, 30 капсули.

Патентирана, Ореганол P73 формула која:

– Ги олеснува тешкотиите кои се јавуваат кај инфекции на дишните патишта;

– Го олеснува кашлањето, ублажува болка, намалува воспаление и спречува компликации;

– Делува антивоспалително;

– Претставува јак антиоксиданс.


Употреба:

Една до две капсули дневно.