Mustela 50+ стик со висока УВ заштита 9ml :: ПЗУ Аптека Виа Фарм
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Mustela 50+ стик со висока УВ заштита 9ml


  • Шифра: 1001713
  • Производител: Mustela
930 ден.

Mustela Sun SPF50+ стик со висока заштита 9ml.

Заштита од сонце за лице и тело, за бебиња од раѓање и за цела фамилија. Висока заштита. Водоотпорен.

Погоден за сите типови на кожа, вклучително и чувствителна кожа и кожа склона кон атопичен егзема. Тестирано под дерматолошка контрола. Без парфем.

Начин на употреба:

Се нанесува на секој 2 часа.

Mustela

Mustela