LA ROCHE-POSAY HYDRAPHASE HA UV SPF25 RICH хидратантна нега 40ml :: ПЗУ Аптека Виа Фарм
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
LA ROCHE-POSAY HYDRAPHASE HA UV SPF25 RICH хидратантна нега 40ml


  • Шифра: 1000999
  • Производител: La Roche-Posay
2.370 ден.

LA ROCHE-POSAY HYDRAPHASE HA UV SPF25 RICH хидратантна нега 40ml.

72 часовна хидратација. За дехидрирана кожа без сјај. Богата и немасна тектура. Хијалуронска киселина од природно потекло. Филтри против УВА и УВБ зрачење за заштита на кожата.

La Roche-Posay

La Roche-Posay