LA ROCHE-POSAY HYDRAPHASE HA UV SPF25 LIGHT хидратантна нега 40ml :: ПЗУ Аптека Виа Фарм
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
LA ROCHE-POSAY HYDRAPHASE HA UV SPF25 LIGHT хидратантна нега 40ml


  • Шифра: 1000998
  • Производител: La Roche-Posay
1.752 ден. 2.190 ден.

LA ROCHE-POSAY HYDRAPHASE HA UV SPF25 LIGHT хидратантна нега 40ml.

Наменето за дехидрирана кожа без сјај. Лесна и немасна текстура. Хијалуроска киселина од природно потекло. Филтри против УВА и УВБ зрачење за заштита на кожата од штетни ефекти од сонцето.


La Roche-Posay

La Roche-Posay