URIAGE термална мицеларна вода за чувствителна кожа 500ml :: ПЗУ Аптека Виа Фарм
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
URIAGE термална мицеларна вода за чувствителна кожа 500ml


  • Шифра: 1000310
  • Производител: Uriage
900 ден.

URIAGE термална мицеларна вода за чувствителна кожа 500ml.

96% од природно потекло. Со екстракт од кајсии.

Употреба: Исчистете го лицето со блазница натопена со мицеларната вода. Не треба да се мие. Погодна за лице и очи.

Хипоалергено.

Uriage

Uriage