URIAGE Bariesun TINTED CREAM SPF50+ тониран крем со многу висока заштита темна нијанса 50ml :: ПЗУ Аптека Виа Фарм
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
URIAGE Bariesun TINTED CREAM SPF50+ тониран крем со многу висока заштита темна нијанса 50ml


  • Шифра: 0020999
  • Производител: Uriage
795 ден.

URIAGE Bariesun TINTED CREAM SPF50+ тониран крем со многу висока заштита темна нијанса 50ml.

Тониран крем со многу висока заштита, наменет за чувствителна кожа со темен тен.

Uriage

Uriage