RILASTIL SUN SYSTEM VELVET LOTION SPF 50+ 200ml+ ПОДАРОК RILASTIL SUN SYSTEM VELVET TOUCH SPF 50+ крем за сонце 50ml :: ПЗУ Аптека Виа Фарм
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
RILASTIL SUN SYSTEM VELVET LOTION SPF 50+ 200ml+ ПОДАРОК RILASTIL SUN SYSTEM VELVET TOUCH SPF 50+ крем за сонце 50ml


  • Шифра: 1000884
  • Производител: RILASTIL
1.525 ден.

RILASTIL SUN SYSTEM VELVET LOTION SPF50+ 200ml+ ПОДАРОК RILASTIL SUN SYSTEM VELVET TOUCH  SPF50+ крем за сонце 50ml.

RILASTIL SUN SYSTEM VELVET LOTION SPF50+ 200ml.

RILASTIL SUN SYSTEM VELVET TOUCH пружа целосна заштита од сонце со Про ДНА комплекс. 

Лосионот е со лесна тектура за лесно нанесување- не остава бели флеки/дамки. Со омекнуавчки и антиоксидантни својства.

Кремата за лице е со многу лесна текстура-брза апсорпција. Со хидратантно дејство и антиоксидативни својства.

Начин на употреба:

Нанесете рамномерно доволно количина крема/лосион за сончање.

Аплицирајте неколку пати дневно.

RILASTIL

RILASTIL