VICHY LIFTACTIV SUPREME ПРОМОТИВЕН СЕТ :: ПЗУ Аптека Виа Фарм
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
VICHY LIFTACTIV SUPREME ПРОМОТИВЕН СЕТ


  • Шифра: 1000748
  • Производител: VICHY
3.800 ден.

VICHY LIFTACTIV SUPREME ПРОМОТИВЕН СЕТ.

Сетот содржи:

1. VICHY LIFTACTIV SUPREME  дневен крем за лице 50ml.

Дневна нега за корекција на брчките и цврстината на кожата. 5% рамноза од природно потекло + неохесперидин. Ги намалува брчките. Ја зајакнува цврстината на кожата. Лифтинг ефект. За осетлива кожа. Хипоалергено.Содржи Vichy минерализирана термална вода.

2. VICHY LIFTACTIV SUPREME H.A. EPIDERMIC FILLER 30ml.

1,5 % чиста хијалуроснка киселина.

Прогресивен ефект на пополнување брчки и тенки линии.

И дава на кожата густина.

VICHY

VICHY