URIAGE Xemose хидратантен стик за усни 4g :: ПЗУ Аптека Виа Фарм
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
URIAGE Xemose хидратантен стик за усни 4g


  • Шифра: 0020204
  • Производител: Uriage
320 ден.

URIAGE Xemose хидратантен стик за усни 4g.

Смирувачки и обновувачки стик кој ги хидрира усните и ги штити од секојдневните штетни фактори (слободни радикали, загадување на животната средина).

Шеа путерот интензивно ги храни, витамините Ц и Е штитат од слободни радикали, хијалуронската киселина навлажнува.
Без мирис и без конзерванси.
Не-комедоген.
Хипоалергена формула.
За деца и возрасни.
Обезбедува долготрајна удобност.


Употреба: Аплицирајте по потреба, неколку пати на ден.

Uriage

Uriage