URIAGE Bebe 1st Cold крем 75ml :: ПЗУ Аптека Виа Фарм
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
URIAGE Bebe 1st Cold крем 75ml


  • Шифра: 1000311
  • Производител: Uriage
450 ден.

URIAGE Bebe 1st Cold крем 75ml.

Кремот без маснотии и мириси може да се користи секојдневно и на лицето и на телото за да се одбрани од ветер, студена и тврда вода, бидејќи е наполнета со термална вода Uriage. Кремот ги содржи сите придобивки од смирувачката, заштитна вода на Uriage, која е богата со елементи во трагови и минерали. Бебињата и малите деца имаат особено кревка кожа, така што им треба малку дополнителна нега за да ја одржат мека и да се чувствуваат удобно. Cold Cream за деца Uriage е специјално создаден за да одговара на потребите на доенчињата, бидејќи делува како заштита од иритирачки надворешни фактори.


Uriage

Uriage