URIAGE Bebe бебешки хидратантен крем со органски еделвајс 40ml :: ПЗУ Аптека Виа Фарм
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
URIAGE Bebe бебешки хидратантен крем со органски еделвајс 40ml


  • Шифра: 0018487
  • Производител: Uriage
440 ден.

URIAGE Bebe бебешки хидратантен крем со органски еделвајс 40ml.

Бебешки хидратантен крем со органски еделвајс.
97% од природно потекло.
Дерматолошки тестиран под надзор на дерматолози и педијатри.
Течна емулзија за хидратација на бебешката кожа која заштитува од сушење. Во својот состав има природен комплекс од Uriage термална вода и органски еделвајс кој во комбинација со растителни сквалени создава заштитен и хранлив филм на кожат.Uriage

Uriage