Ginkgo+ 1000ml :: ПЗУ Аптека Виа Фарм
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Ginkgo+ 1000ml


  • Шифра: 1000471
  • Производител: doc phytolabor
1.200 ден.

Ginkgo+ 1000ml.

Содржи екстракт од гинко билоба и женшен и придонесува за ментални перформанси со помош на пантонтенска киселина. Витамините Б6, Б12, ниацин, тиамин и рибофлавин придонесуваат за функционирање на нервниот систем, додека фолатите и биотинот придонесуваат за психолошкото функции.

Употреба:

Возрасни еднаш дневно 30ml за време на оброк.

doc phytolabor

doc phytolabor