RILASTIL XEROLACT PB балзам за обнова на липидите 400ml :: ПЗУ Аптека Виа Фарм
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
RILASTIL XEROLACT PB балзам за обнова на липидите 400ml


  • Шифра: 1000351
  • Производител: RILASTIL
1.450 ден.

RILASTIL XEROLACT PB балзам за обнова на липидите 400ml

За многу сува, иритирана и кожа склона кон атопија.

Наменета за бебиња, деца и возрасни.

Анти иритирачки, обновувачки балзам кој брзо го смирува црвенилото и чешањето. Има долготрајно дејство со што ги намалува епизодите на голема сувост. Помага во обновување на кожата и на микробиотата.


RILASTIL

RILASTIL