URIAGE HYSEAC ПРОМОТИВЕН СЕТ :: ПЗУ Аптека Виа Фарм
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
URIAGE HYSEAC ПРОМОТИВЕН СЕТ


  • Шифра: 1000216
  • Производител: Uriage
1.525 ден.

URIAGE HYSEAC ПРОМОТИВЕН СЕТ.

Сетот содржи:

1. URIAGE HYSEAC гел 150 ml. 

URIAGE Hyseac гел за чистење на масна кожа со дамки 400ml.

Hyseac гел за миење без сапуни,богат со термална вода,помага во отстранување на нечистотиите и ја одржува кожата без мрсен сјај,а притоа не го оштетува епидермисот.

Употреба: направете пена со истисување на гелот во рацете,нанесете го на влажна кожа и нежно измасирајте.Добро исплакнете со вода.

2. URIAGE HYSEAC серум. 

Концентрат од моќни дерматолошки активни супстанции за неправилности на мрсна кожа.

Резултатите се видливи по 7 дена.

Ден по ден кожата е обновена и сјајна.

3. Термос


Uriage

Uriage