URIAGE TOLEDERM CONTROL гел за отстранување на шминка за нетолерантна кожа 150ml :: ПЗУ Аптека Виа Фарм
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
URIAGE TOLEDERM CONTROL гел за отстранување на шминка за нетолерантна кожа 150ml


  • Шифра: 0021237
  • Производител: Uriage
590 ден.

URIAGE TOLEDERM CONTROL гел за отстранување на шминка за нетолерантна кожа 150ml.

Наменето за нетолерантна и чувствителна кожа. Без мирис.


Употреба:

Нанесете со класични блазници. Да не се измива со вода. Не ги надразнува очите. 

Uriage

Uriage