URIAGE EAU THERMALE REFRESHING MAKE-UP гел за отстранување на шминка 150ml :: ПЗУ Аптека Виа Фарм
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
URIAGE EAU THERMALE REFRESHING MAKE-UP гел за отстранување на шминка 150ml


  • Шифра: 0021239
  • Производител: Uriage
590 ден.

URIAGE EAU THERMALE REFRESHING MAKE-UP гел за отстранување на шминка 150ml.

Наменето за нормална до комбинирана кожа. Ја отстранува шминката и нечистотиите од кожата.


Употреба:

Со прстите нанесете на влаќно лице и очи. Нежно масирајте и користете памучни блазници,  па исплакнете со вода.

Uriage

Uriage