URIAGE EAU THERMALE термална вода спреј 50ml :: ПЗУ Аптека Виа Фарм
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
URIAGE EAU THERMALE термална вода спреј 50ml


  • Шифра: 000044
  • Производител: Uriage
210 ден.

URIAGE EAU THERMALE термална вода спреј 50ml.

URIAGE EAU THERMALE термална вода со исклучително висока содржина на минерали,наменета за нега на кожата,за секојдневна употреба,ја хидрира,смирува и заштитува кожата,па дури и најчувствителните делови.

ВИА ФАРМ ВО СЛУЖБА НА ВАШЕТО ЗДРАВЈЕ!


Uriage

Uriage