VICHY CAPITAL SOLIL UV-AGE DAILY SPF 50+ тониран воден флуид 40ml :: ПЗУ Аптека Виа Фарм
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
VICHY CAPITAL SOLIL UV-AGE DAILY SPF 50+ тониран воден флуид 40ml


  • Шифра: 000042
  • Производител: VICHY
1.520 ден.

VICHY CAPITAL SOLIL UV-AGE DAILY SPF 50+ тониран воден флуид 40ml.

Висока заштита од сонце за лице. Помага во спречување на брчки,темни флеки и оксидативен стрес предизвикан од УВ зрачење и загадување на воздухот.

Хипоалерген.Нова технологија на вмрежани филтри во лесен слој,за ултра лесен,невидлив,немасен траг отпорен на пот.

Нанесувајте често и обилно за да бидете сигурни дека сте заштитени,особено после капење,потење и бришење со пешкир.

Избегнувајте го пределот околу очите.

Силно протресете пред нанесување.

ВИА ФАРМ ВО СЛУЖБА НА ВАШЕТО ЗДРАВЈЕ!


VICHY

VICHY