LA ROCHE-POSAY PURE VITAMIN C LIGHT нега против стареење 40ml :: ПЗУ Аптека Виа Фарм
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
LA ROCHE-POSAY PURE VITAMIN C LIGHT нега против стареење 40ml


  • Шифра: 1000289
  • Производител: La Roche-Posay
2.375 ден.

LA ROCHE-POSAY PURE VITAMIN C LIGHT нега против стареење 40ml.

Комплеметарна нега против стареење за чувствителна кожа. Ги пополнува брчките околу очите, ја зацврстува кожата и го изедначува тенот.

Наменето за нормална до мешана кожа.

Употреба:

Се нанесува наутро и/или навечер на лицето и вратот.

La Roche-Posay

La Roche-Posay