Stress-gute Nerven таблети, 30 таблети :: ПЗУ Аптека Виа Фарм
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Stress-gute Nerven таблети, 30 таблети


  • Шифра: 0021100
  • Производител: Doppelherz
597 ден.

Stress-gute Nerven таблети, 30 таблети.

Doppelherz Stress – gute Nerven е додаток на исхраната, комбинација од Б витамини и екстракт од гинко билоба и лист од маточина за поддршка на функционирањето на нервниот систем.

Главни карактеристики на Doppelherz Stress – gute Nerven:
Содржи витамини Б кои го поддржуваат нормалното функционирање на нервниот систем.
Со екстракт од лист од маточина и гинко билоба.

Со една таблета од Doppelherz ја покривате вашата дневна потреба за сите Б витамини. Исто така, содржи 50 mg екстракт од гинко билоба и 40 mg екстракт од лист од маточина.


Начин на употреба Земете 1 таблета дневно со малку течност без џвакање. Пред употреба прочитајте го упатството.


Doppelherz

Doppelherz