Flogo mast 50g :: ПЗУ Аптека Виа Фарм
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Flogo mast 50g.

Состав: Масло од бадем (Amygdalae oleum),Витамин Е ацетат (Tocopherolis acetas),Eтерично масло од лаванда (Lavandulae aetheroleum),Борна киселина (Acidum boricum).

FLOGO mast брзо и ефективно ги отстранува сите воспалителни состојби на кожата и слузокожата.


Употреба:

Се нанесува во подебел слој еднаш или повеќе пати на ден.