Api Sirup 140ml :: ПЗУ Аптека Виа Фарм
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Apisirup 140ml.

Богат состав од мед, течен екстракт од прополис, екстракт од коренот од бел слез, екстракт од лист на тимјан, витамин Ц и витамин А.


Употреба:

1-2 чајни лажици 3 пати на ден.