Omnikum Vitamin C 1000mg 75 таблети + ПОДАРОК Omnikum Zn&Se 45 таблети :: ПЗУ Аптека Виа Фарм
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Omnikum Vitamin C 1000mg 75 таблети + ПОДАРОК Omnikum Zn&Se 45 таблети


  • Шифра: 1000083
  • Производител: OMNIKUM
690 ден.

Omnikum Vitamin C 1000mg 75 таблети + ПОДАРОК Omnikum Zn&Se 45 таблети.

Omnikum Vitamin C 1000mg се таблети со Витамин Ц и екстракт од шипка. Во едно пакување има 75 таблети, доволни за 2 месеци и 15 дена. 

Состав:

Витамин Ц ………………..1000 mg
Екстракт од шипка …………40 mg

Употреба:

Препорачана доза 1 таблета дневно.