ADVANCIS Royal Jelly 1000mg вијали, 20 вијали :: ПЗУ Аптека Виа Фарм
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
ADVANCIS Royal Jelly 1000mg вијали, 20 вијали


  • Шифра: 1000079
  • Производител: ADVANCIS
1.250 ден.

ADVANCIS  1000mg вијали, 20 вијали.

Производот придонесува за ревитализирање, зајакнување и поткрепа на имуниот систем.
1 вијала содржи активна супстанца:
Royal Jelly (матичен млеч)= 1000mg
Витамин Ц= 160mg
Прополис= 50mg
Фруктоолигосахариди= 50mg.
Помошни супстанции: прочистена вода, хумектант: глицерин, мирис, конзерванс: калциум сорбат, натриум бензоат, засладувач: сукралоза, боја: рибофлавин.


ADVANCIS

ADVANCIS