Omnikum CBD капсули, 30 капсули :: ПЗУ Аптека Виа Фарм
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Omnikum CBD капсули, 30 капсули


  • Шифра: 1000080
  • Производител: OMNIKUM
595 ден.

Omnikum CBD капсули, 30 капсули.

Откриено е дека CBD може значително да придонесе врз правилното функционирање на телото и дека може да има директен позитивен ефект врз нашето здравје.  Има силно противвоспалително дејство и може да помогне и во спречување на воспаленијата на телото (превентивно).
Состав: Omnikum CBD 5mg содржи:

CBD (Cannabidiol)


Употреба:

Една капсула днево со чаша вода.