Violeta double care 2 во 1 шампон и гел за туширање од козјо млеко 400ml :: ПЗУ Аптека Виа Фарм
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Violeta double care 2 во 1 шампон и гел за туширање од козјо млеко 400ml


  • Шифра: 1000073
  • Производител: Violeta
194 ден.

-Екстра нежен производ благодарение на хидратантните и хранливи својства на протеинот од козјо млеко
-Со 98% природни состојки
-Дерматолошки тестирано
-Со нежен парфемVioleta

Violeta