Violeta double care купка со протеин од козјо млеко 400ml :: ПЗУ Аптека Виа Фарм
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Violeta double care купка со протеин од козјо млеко 400ml


  • Шифра: 1000072
  • Производител: Violeta
194 ден.

Violeta double care купка со протеин од козјо млеко 400ml.

-Екстра нежен производ благодарение на хидратантните и хранливи својства на протеинот од козјо млеко

-Со 98% природни состојки

-Дерматолошки тестирано

-Со нежен парфем


Violeta

Violeta