Violeta double care шампон со протеин од козјо млеко 400ml :: ПЗУ Аптека Виа Фарм
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Violeta double care шампон со протеин од козјо млеко 400ml


  • Шифра: 1000071
  • Производител: Violeta
194 ден.

Violeta double care шампон со протеин од козјо млеко 400ml.

-Шампон со протеин од козјо млеко за лесно омекнување и отплеткување на кадриците на вашето бебе.
-.Со 98% природни состојки
-Дерматолошки тестирано.
-Со нежен парфем.


Violeta

Violeta