Linola Lotion лосион за тело 200ml :: ПЗУ Аптека Виа Фарм
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Linola Lotion лосион за тело 200ml


  • Шифра: 0021221
  • Производител: DR.WOLFF
775 ден.

Linola Lotion лосион за тело 200ml.

Брзо и рамномерно продира во кожата и го компензира недостатокот на влага и маснотии. На база на линолна киселина, без конзерванси, бои и мириси, содржи висококвалитетно масло од млечен трн и е идеален препарат за нега на сува, нежна, чувствителна кожа и кожа со егзема. Посебно се препорачува за нега на нежната кожа на доенчиња и деца, со цел да се заштити деликатната природна заштитен слој на кожата.

Употреба:

Се нанесува неколку пати во денот, оавезно после туширање и миење на рацете.

DR.WOLFF

DR.WOLFF