Linola Protective Balm заштитен балсам 50ml :: ПЗУ Аптека Виа Фарм
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Linola Protective Balm заштитен балсам 50ml


  • Шифра: 0021222
  • Производител: DR.WOLFF
510 ден.

Linola Protective Balm заштитен балсам 50ml.

Linola заштитниот балсам со својата специјална формулација создава долготраен тенок заштитен слој кој и овозможува на кожата да дише и истовремено ја штити од иритација предизвиката од пот и триење.DR.WOLFF

DR.WOLFF