URIAGE AGE ABSOLU ноќна маска за лице која ја измазува, храни и регенерира кожата 50ml :: ПЗУ Аптека Виа Фарм
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
URIAGE AGE ABSOLU ноќна маска за лице која ја измазува, храни и регенерира кожата 50ml


  • Шифра: 0021235
  • Производител: Uriage
1.768 ден. 2.210 ден.

URIAGE AGE ABSOLU ноќна маска за лице која ја измазува, храни и регенерира кожата 50ml.

Ноќна маска за лице која ја измазнува, храни и регенерира кожата. Наменето за зрела кожа.

Употреба:

Во тенок слој нанесете на лицето и вратот и оставете да делува преку ноќ.

Uriage

Uriage