VICHY NEOVADIOL PERI & POST - MENOPAUSE Нега за пределот околу очите и усните 15ml :: ПЗУ Аптека Виа Фарм
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
VICHY NEOVADIOL PERI & POST - MENOPAUSE Нега за пределот околу очите и усните 15ml


  • Шифра: 1000069
  • Производител: VICHY
2.060 ден.

VICHY NEOVADIOL PERI & POST - MENOPAUSE Нега за пределот околу очите и усните 15ml.

Мултиактивна нега за пределотоколу очите и усните.

За кожа во периодот на менопауза и постменопауза. Зацврстува и се грижи за контурите на очите и усните.

Состав:

Proxylane, хијалуронска киселина, Niacinamid, Omega 3-6-9.Начин  на употреба:

Нанесете со масирање два пати на ден.

VICHY

VICHY