VICHY NEOVADIOL PERI & POST - MENOPAUSE Серум 30ml :: ПЗУ Аптека Виа Фарм
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
VICHY NEOVADIOL PERI & POST - MENOPAUSE Серум 30ml


  • Шифра: 1000070
  • Производител: VICHY
2.940 ден.

VICHY NEOVADIOL PERI & POST - MENOPAUSE  Серум 30ml.

Наменето за кожа во период на перименопауза и постменопауза. Кожата е цврста, а тенот на кожата изедначен. Кожата е измазнета, посјајна и интензивно нахранета.

Состав:

PROXYLANE+ЕКСТРАКТ ОД СЕМЕТО SENE+ВИТАМИНИ B3,CG,E+OMEGA КИСЕЛИНИ.

Употреба:

Добро протресете пред употреба. Нанесете два пати на ден пред кремот. Избегнувајте контакт со очи и усни.

VICHY

VICHY