URIAGE Bebe Cold крем со органски еделвајс 75ml :: ПЗУ Аптека Виа Фарм
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
URIAGE Bebe Cold крем со органски еделвајс 75ml


  • Шифра: 0015583
  • Производител: Uriage
430 ден.

URIAGE Bebe Cold крем со органски еделвајс 75ml.

Крем кој интензивно ја храни и заштитува нежната бебешка кожа од надворешни влијанија (ветер, студ, силен млаз од вода). Овој крем го обновува хидролипидниот слој на кожата.

Употреба:

Нанесете на чиста и сува кожа со нежна масажа, да се избегнува контакт со очите.

Uriage

Uriage