Uriage промотивен детски сет + ПОДАРОК ТОРБА :: ПЗУ Аптека Виа Фарм
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Uriage промотивен детски сет + ПОДАРОК ТОРБА


  • Шифра: 0021191
  • Производител: Uriage
2.625 ден.

Сетот содржи:

1. URIAGE Bebe прво млеко за бебе со органски еделвајс 500ml.

• Наменето за секојдневна нега на кожата 

• За нормална, чувствителна и дехидрирана кожа 

• Хидрира и ја регенерира кожата на бебињата Со смирувачка термална вода, ова навлажнувачко млеко е од суштинско значење за враќање на удобноста на кожата што покажува знаци на сувост како резултат на триење на облеката на кожата и надворешната околина.

2. URIAGE Bebe Creme lavante бебешки крем за капење со органски еделвајс.

Овој крем ја чисти и заштитува кожата.

Употреба: Нанесете на влажна кожа, направете пена и темелно исплакнете.

3. URIAGE Bebe прв крем за заштита и смирување на црвенило во пеленска регија со органски еделвајс 100ml.  

URIAGE Bebe прв крем за заштита и смирување на црвенило во пеленска регија 100ml.

Спречува појава на црвенило и ја штити кожата во пеленската регија.Наменет за секојдневна употреба.

4, URIAGE Bebe прв хидратантен крем за бебиња со органски еделвајс 40ml.

Наменет за дневна нега на бебешката кожа на лицето. Комбинација од состојки кои ја хидрираат, омекнуваат и заштитуваат кожата на вашето бебе.

5.  ПОДАРОК 

-URIAGE ТорбаUriage

Uriage