BIMUNAL IMUNO капсули за возрасни, 30 капсули 1+1 ГРАТИС :: ПЗУ Аптека Виа Фарм
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
BIMUNAL IMUNO капсули за возрасни, 30 капсули 1+1 ГРАТИС


  • Шифра: 0021228
  • Производител: 4U pharma
386 ден.

BIMUNAL IMMUNO капсули за возрасни,30 капсули.

Состав: Плод од баобаб,екстракт од плодови на бозел и ацерола,екстракт од прополис,цинк,витамин Ц,витамин Д и бакар.

Го зајакнува имунитетот и заштитува од респираторни инфекции.

Пред употребата на лекот внимателно прочитајте го упатството! За ризикот и несаканите дејства советувајте се со лекар или фармацевт.

Употреба: Возрасни и деца над 12 години 1 капсула дневно.

4U pharma

4U pharma