URIAGE Bebe Liniment прв термално маслен линимент 500ml :: ПЗУ Аптека Виа Фарм
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
URIAGE Bebe Liniment прв термално маслен линимент 500ml


  • Шифра: 0019322
  • Производител: Uriage
865 ден.

URIAGE Bebe Liniment прв термално маслен линимент 500ml.

Овој терманлно маслен линимент овозможува заштитна нега на кожата и ги елиминира нечистотиите. Помага во намалување на црвенилото и спречува негова појава.

Употреба:

Нанесете го со памучна подлога. Пред употреба да се промеша. Без плакнење. Без мирис. Хипоалергено.


Uriage

Uriage